مهلت شرکت در پنجمین جشنواره عکس «نورنگار» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره عکس «نورنگار» تمدید شد و علاقه‌مندان می‌توانند همچنان تا ۲۰ آذر ۹۷ آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس نورنگار، مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره عکس نورنگار تمدید شد. در متن اطلاعیه دبیرخانه پنجمین جشنواره عکس «نورنگار» آمده است:

«بنام خدا

به اطلاع می رساند بدلیل تقاضای مکرر علاقه مندان به شرکت در پنجمین جشنواره عکس نورنگار مبنی بر تمدید مهلت ارسال عکس، دبیرخانه جشنواره تصمیم گرفت تا مهلت ارسال آثار را علیرغم میل باطنی خود و فقط در راستای اجابت تقاضای کاربران محترم بخصوص عزیزانی که عازم سفر اربعین هستند، تا پایان وقت روز سه شنبه بیستم آذرماه ۱۳۹۷ تمدید کند. هرچند این تمدید مهلت باعث تغییرات زیاد در برنامه ریزی جشنواره خواهد شد اما رعایت درخواست این دسته از علاقه مندان عکاسی در اولویت قرار دارد.

لذا خواهشمند است در طی زمان باقی مانده نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام کنید تا روند اجرای جشنواره بیش از این دچار تغییرات نشود.»

پنجمین جشنواره عکس نورنگار از مردادماه امسال کار خود را آغاز کرده و دارای دو بخش، اصلی و جنبی است:

بخش اصلی: موضوع بخش اصلی، ایران من، با تمرکز بر محیط زیست است. (با تاکید بر رابطه انسان و محیط طبیعی، محیط زیست و توسعه پایدار، محیط زیست شهری، سبک زندگی دوستدار محیط زیست) در این بخش فقط مجموعه عکس (بین ۵ تا ۸ عکس) پذیرفته می شود. هر مجموعه بایستی دارای استیتمنت بوده (حداکثر ۴۰۰ کلمه) و هر عکس نیز باید دارای کپشن (حداکثر ۱۰۰ کلمه) باشد. علاقه مندان می توانند جهت آشنایی با نحوه تولید استیتمنت و کپشن نویسی به مقالات آموزشی در سایت جشنواره مراجعه کنند.

بخش جنبی: موضوع این بخش انسان در طبیعت بوده و فقط بصورت تک عکس(حداکثر ۸ قطعه عکس) پذیرفته می شود.

جوایز:
سه نفر در بخش اصلی : هر نفر مبلغ ۱۰ میلیون تومان
سه نفر در بخش جنبی : هر نفر مبلغ ۶ میلیون تومان

هیات داوران:

افشین شاهرودی، مسعود زنده روح کرمانی، نادر داودی، صادق میری و سعید محمودی ازناوه»

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره به نشانی http://festival.noornegar.com مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.