اختتامیه جشنواره عکس تعاون برگزار می شود

اختتامیه
آیین اختتامیه جشنواره ادواری عکس تعاون با حضور عکاسان ، مدیران و معرفی برگزیدگان برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون ، مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور معاون امور تعاون و مدیرکل دفتر آموزش، ترویج و تحقیقات تعاونی و عکاسان و کارشناسان، با معرفی نگاه های ویژه و صاحبان آثار تقدیر شده بعدازظهر روز دوشنبه ۱۸ مرداد ماه جاری در محل سالن اجتماعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.
اختتامیه جشنواره عکس تعاون این جشنواره در سال ۱۳۹۴ اطلاع رسانی خود را با رویکرد عمومی به فرهنگ تعاون آغاز کرد و در ادامه با انتشار فراخوان ادوار دوم و سوم به مضامین مرتبط با تعاون در فرهنگ عامه و سپس به تشریح جایگاه تعاون در فرهنگ شهری و روستایی و در نهایت با تعریف جایگاه تعاونی ها به مستندسازی ارایه دستاوردهای خدماتی و تولیدی آنها پرداخت.
مهدی سروری دبیر جشنواره عکس تعاون بنابر آمارهای منتشره از مشارکت عکاسان سایر استان های کشور در هر سه دوره جشنواره، دستیابی به اهداف اولیه دبیرخانه را مرهون درک مطلب و حضور گسترده عکاسان سراسر کشور دانست و یادآور شد: انجام تعهدات طرفین دبیرخانه و شرکت کنندگان از جمله ویژگی های مورد توجه راه یافتگان جشنواره است.
سروری اعتماد به نگاه ظریف و ژرف عکاسان از سوی مسئولین امر و صرف زمان برای توجه و ثبت مضامین مورد نظر برگزارکننده از سوی عکاسان را مقدمه ای ساده و موثر برای فرهنگ سازی تصویری دانست و گام های بعدی را منوط به تدام یک آغاز موفق دانست.
در مراسم اختتامیه جشنواره عکس و پوستر تعاون، عکاسان برگزیده با عنوان نگاه ویژه، عکاسان دارای اثر منتخب به عنوان تقدیر شده، صاحبان طرح و ایده پوسترهای ویژه با عنوان تقدیر شده، تقدیر از مدیرعامل سه عنوان شرکت تعاونی حامی عکاسان، معرفی نمودار آماری انتشار اخبار دبیرخانه در خبرگزاری ها و مطبوعات و رسانه ها و تقدیر از برترین های ایشان، تقدیر از مسئولین برگزاری آثار نمایشگاه در استان های میزبان و… انجام خواهد شد.
لازم به یادآوری است به صاحبان «نگاه برتر» به شکل مستقل مدال تعاون و کارت اعتباری ده میلیون ریالی و صاحبان آثار تقدیر شده با عنوان «نگاه ویژه» از لوح تقدیر و کارت اعتباری دومیلیون ریالی و دومیلیون و پانصدهزارریالی برخوردار خواهند شد.
محمد نیک عهد مسئولیت کارشناسی مفهومی آثار  و مهناز نورالهی فرد ، منصوره معتمدی ، محمدرضا بهشتی منفرد، جواد گلزار خرم و کاوس صادقلو عهده دار داوری آثار این جشنواره بوده اند .
شرکت کنندگان راه یافته و صاحبان اثر در نمایشگاه جشنواره مطابق با متن فراخوان از حق دریافت گواهی و لوح فشرده چندرسانه ای جشنواره برخوردارند.
مراسم اختتامیه جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۱۸ مرداد ماه جاری در محل سالن اجتماعات وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به ایستگاه متروی بهشتی، ضلع جنوبی میدان تختی برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

۱ یک نظر

  1. ثریا اجلال

    عرض تسلیت به خانواده عکاسان ایران و همچنین خانواده آقای محمد نوروزی
    امیدوارم قدر عکاسان و هنرمندانی که در قید حیات هستند را بدانیم
    ثریا اجلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.