” نگاهی به عکاسی فیلم و تئاتر ” با حضور مسعود پاکدل

در ادامه نشست های تخصصی عکاسی این هفته ” مسعود پاکدل ” میهمان کانون عکس اصفهان است تا در ضمینه تخصصی خود یعنی عکاسی فیلم و تئاترتجارب خود را با علاقمندان درمیان گذارد .

عکاسی فیلم و تئاتر در طی عمر نه چندان بلند خود توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از شاخه های مهم عکاسی معرفی کند و مخاطبان جدی خود را نیز پیدا کرده است.مسعود پاکدل در این میان از عکاسانی است که بطور تخصصی در این شاخه از عکاسی فعالیت مستمر داشته و تجارب ارزنده ای را نیز کسب نموده است . از جمله سوابق کاری وی می‌توان به عکاسی بالغ بر ۳۰ مجموعه تلویزیونی از جمله همکاری در مجموعه تلویزیونی مختارنامه و عکاسی بیش از ۶۰۰ تئاتر صحنه‌ای در داخل و خارج از کشور، آموزش عکاسی به ده‌ها داوطلب این رشته به صورت گروهی و فردی، رئیس انجمن عکاسان خانه تئاتر، فعالیت در زمینه ساخت برنامه‌های تلویزیونی، تیزر و آنونس تبلیغاتی، عکاسی هنری و صنعتی اشاره کرد. پاکدل در جشنواره بین المللی تئاتر فجر سال های ۸۱ و ۸۲ تندیس عکاس برگزیده این جشنواره را از آن خود کرد.

در این جلسه که ساعت ۱۶:۳۰ روز سه شنبه ۲۹ فروردین در سالن سینمای مجتمع فرهنگی- هنری فرشچیان واقع در ابتدای خیابان توحید برگزار خواهد شد، چیستی و پیداییش عکاسی تئاتر ،تفاوت این شاخه از عکاسی با دیگر شاخه های عکاسی ،ویژگی های عکاس حرفه ای فیلم و تئاتر و تکنیک های ویژه آن و  وضعیت فعلی عکاسی فیلم و تاتر در ایران و جهان از جمله مباحثی است که با حضور مسعود پاکدل بررسی خواهد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.