نمایشگاه عکس ” آن یک لحظه”‎ در خانه هنر ۱۴

“آن یک لحظه” عنوان نمایشگاه گروهی عکس است که به کوشش حمید مهدوی در خانه هنر ۱۴ برگزار می گردد. تاریخ گشایش این نمایشگاه ۱۳ دی ماه ۹۸ ساعت ۱۶ تا ۲۰ میباشد. در بیانیه این نمایشگاه عنوان شده است:
آنچه مسلم است هر یک از آدمها دارای سرنوشتی خاص خویش اند . لحظه هایی از زندگی . زندگی اگر جریانی مداوم باشد ، این جریان از تمامی انسانها ساخته شده و هر یک با حضوری هر چند کوتاه ، بر ساخت آن تاثیر گذار اند. و این حضور کوتاه سرشار از ماجراها و حوادث و تلخی و شادی است. هر شخص قصه هایی در دل خود دارد. که هیچ به دیگری شبیه نیست. عکاس با ثبت تصویر اورا معرفی میکند. و حال آنکه با بیان بخشی از سرنوشت او ، ما را به او نزدیک تر و آشنا می کند. او دیگر یک عکس نیست. انسانی است که ما را به درون زندگی خود دعوت کرده.
تلاش ما در این نمایشگاه رویارویی مخاطب با انسانهایی است که نه معروف اند و نه خاص، بلکه قصه ای خاص خویش دارند. بیان بخشی از این قصه ها ، آنها را آشنا و نزدیک تر می کند. گویی اکنون دیگر تنها یک عکس نیست، بلکه بخشی از زندگی است که ما با ” آن یک لحظه” روبرو ایم .
هنرمندان حاضر در نمایشگاه عبارت اند از:
فاطمه پازُکی ، فروغ جدیری ، تینا دلنوازی ، عاطفه دهدار ، سعید فلاح فر ، رضا قاضیانی ، امیر علیمی ، مهران گل محمدی ، عارفه لک ، زهرا لطفیان ، رویا مرادخانی ، المیرا مجابی ، مژگان منصوری ، حمید مهدوی ، فاطمه مهری ، مهناز میناوند ، هانیه یاوری
روزهای بازدید ۱۴ تا ۱۹ دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ میباشد. علاقمندان میتوانند جهت بازدید از نمایشگاه به ادرس خیابان انقلاب ، خیابان خارک ، شماره ۱۴ مراجعه نمایند. گالری روزهای شنبه تعطیل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.