میان لحظه و خاک در گالری مژده

بابک حقی مجموعه تازه عکس هایش را عصر جمعه بیست و دوم آذر ماه در گالری مژده به تماشا می گذارد.

میان لحظه و خاک عنوان این نمایشگاه است که در آن هنرمند تاثیر جغرافیا بر بدن انسان از منظر فیزیکی و روحی را به تصویر کشیده است.

حقی در خصوص وجه تمایز این نمایشگاه با سایر آثارش گفت:” عمده ترین تفاوت در آثار این نمایشگاه از منظر اجرایی است اما از نگاه مفهومی و فضای کار همان خط سیر همیشگی را دنبال می کند. من این بار فضاهای بیرونی را انتخاب کرده ام یعنی لوکیشن هایی را در یزد و کاشان برگزیدم که خیلی در ذهن من تاثیر داشتند. اغلب این فضاها مکان های رها شده یا قدیمی هستند اما آگاهانه از انتخاب مکان های تاریخی شناخته شده یا بازسازی شده پرهیز کردم زیرا بیشتر حس و حال رها شدگی این فضاها برای من جذابیت داشت از این نظر مناطقی را منتخب کردم که حضور انسان در آن پیداست اما بعد رها شده و الان یا رو به تخریب است و یا فاقد حضور انسانی ست در واقع جغرافیا در این مکان ها تغییر یافته است.

او در ادامه افزود: من از کسانی که برای شکل گرفتن این نمایشگاه همراهی کردند تشکر می کنم چون این نمایشگاه یک کار گروهی است بنابراین لازم می دانم از اجراگر هایی که برای این پروژه همکاری کردند و آقای متین مرتضوی و گروه هنریشان “ساشا” که اسپانسری این پروژه را تقبل کردند تشکر کنم.

حقی خلق مجموعه های عکس «روزای روشن»، «آینه های زیر پا»،«خوان بر باغ بی برگی من»و «تئاتر» را در کارنامه هنری خود دارد.

عصر جمعه ۲۲ آذر ماه گالری مژده به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، پلاک۲۷ میزبان افتتاحیه نمایشگاه عکس بابک حقی خواهد بود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.