برگزیدگان جشنواه تامین‌اجتماعی مشخص شدند

tamin

جشنواره عکس “تامین اجتماعی در یک نگاه” برگزیدگان خود را شناخت.

مراسم اهدای جوایز جشنواره عکس “تامین اجتماعی در یک نگاه” و افتتاح نمایشگاه مربوطه با حضور دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی، اساتید و جمع زیادی از هنرمندان و عکاسان برگزار شد.

در این مراسم، دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه عصر ما عصر تصویر است و امروز هنر عکاسی بر اجزا و مناسبات ارتباطات انسانی تاثیر فراوانی دارد گفت: در واقع این موضوع، بخشی انکار ناپذیر از زندگی انسان امروزه شده است.

وی با برشمردن اهمیت برگزاری جشنواره هایی از جنس هنر، گفت: نتیجه این اقدام هنری خلق آثار هنری متنوع خواهد بود.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه افزود: نخستین جشنواره عکاسی تأمین اجتماعی در یک نگاه اهدافی چون نگاه خلاقانه و بررسی ابعاد تأثیر گذار بیمه تأمین اجتماعی بر زندگی خانوادگی و اجتماعی شامل امنیت روحی و روانی خانواده و جامعه، امید به زندگی و آینده، رفاه و آرامش در دوران اشتغال و فراغت از کار، زندگی با تامین اجتماعی و بدون تامین اجتماعی را دنبال کرد.

نوربخش، هنر عکاسی را در برقراری ارتباط بی بدیل دانست و افزود: از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در این جشنواره تشکر می کنم.

همچنین در این مراسم امیر عباس تقی پور دبیر جشنواره و مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی  با تشریح جزئیات برگزاری این جشنواره گفت: دبیرخانه جشنواره عکس تأمین اجتماعی در آبانماه سال ۹۲ شروع به کار کرد و پانزدهم آذرماه فراخوان مربوطه، منتشر شد.

تقی پور با اشاره به اینکه تنوع و تعدد مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی اقتضاء می کند پیامهای آن در قالب های متفاوت و با رسانه های مختلف، صادر شود گفت: عکس از آن دسته هنرها و رسانه هایی است که می تواند در ابلاغ این پیام ها به ظریف ترین و تأثیر گذارترین روش ممکن، عمل کند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۸۵۰ اثر  از ۲۸۷ هنرمند به این جشنواره ارسال شده بود، افزود: هیئت داوران از بین این آثار، ۳ اثر را به عنوان اثر برگزیده و یک اثر را به عنوان عکس ویژه اعلام کردند.

لازم بذکر است رضا گلچین کوهی توانست جایزه ویژه جشنواره شامل تندیس، لوح تقدیر و ۳ سکه تمام بهار آزادی را از آن خود کند. همچنین محمد محسنی، محمد رسول رضایی و صابر علی نژاد به ترتیب عناوین اول تا سوم این جشنواره را از آن خود کردند و ۳، ۲ و۱ سکه به همراه تندیس و لوح تقیر را نیز از دبیرخانه  جشنواره دریافت کردند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.