اختتامیه اولین عکس جهان اسلام

اولین دوسالانه بین المللی عکس جهان اسلام، روز دوشنبه ۲۴ تیرماه ، طی مراسم اختتامیه ای با اهدای لوح، تندیس و جوایز ویژه، به برگزیدگان داخلی و خارجی به کار خود پایان می دهد.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، اولین دوسالانه بین المللی عکس جهان اسلام، که توسط موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار شده است، روز دوشنبه ۲۴ تیرماه ، طی مراسم اختتامیه ای به کار خود پایان می دهد.
در این مراسم که در سینماتک مؤسسه فرهنگی هنری صبا برگزار می شود لوح افتخار، تندیس وجوایز ویژه به نفرات منتخب داخلی وخارجی، در بخشهای مختلف اهدا می گردد. اولین دوسالانه بین المللی عکس جهان اسلام، که توسط موزه هنرهای معاصر فلسطین برنامه ریزی شده است، با ترسیم چشم اندازی از مشارکت و رقابت هنرمندان عکاس از ۴۰ کشور دنیا در اولین تجربه و در آغاز راه بازتاب وسیعی در سطح جهانی یافت.
اولین دوره این دوسالانه با انتخاب موضوع «خانواده مسلمان» توسط موزه هنرهای معاصر فلسطین، منظری از تنوع الگوها، شیوه ها و سلایق زندگی، فرهنگ،‌ آئینها، آداب و رسوم، تعامل با محیط، اقلیم و طبیعت، همکنشی با فضاهای سیاسی، اجتماعی و بحران ها و چالشهای گوناگون در جوامع اسلامی را از منظر هنر عکس به شیوه ای حرفه ای و هنرمندانه به نمایش گذاشت و به عنوان اتفاقی نو در فضای هنری کشور مورد توجه قرار گرفت.
اختتامیه اولین دوسالانه بین المللی عکس جهان اسلام، با هماهنگی موزه هنرهای معاصر فلسطین، روز دوشنبه ۲۴ تیرماه ، رأس ساعت ۱۷ ، در محل سینما تک مؤسسه فرهنگی هنری صبا برگزار می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.