- آخرین اخبار، نمايشگاه

نمایشگاه بابک‌برزویه در خانه هنرمندان

naghsh

نمایشگاه عکس های بابک برزویه با عنوان”نقش اول” از جمعه 22 شهریور ماه 92 در نگارخانه زمستان خانه هنرمندان ایران گشایش می یابد.
بابک برزویه در این نمایشگاه با اجرایی متفاوت سعی در بیان مفهومی نقش در زندگی انسان امروزی دارد. متنی که به مناسبت برگزاری این نمایشگاه توسط عیسی عماد به تحریر درآمده است بدین شرح است:

نقش اول…

دوربين، صدا، حركت … حركتي از ازل براي زيستن در چارچوبي به نام سناريوي زندگي. تكاپويي به منظور بهترين ايفاي نقش اول عمري در حال گذار از دنيايي سنتي به دنيايي مدرن، از مدرن به پست مدرن و اكنون از پست مدرن به سوي تبلور تصويري در فرا پست مدرن؛ تا فردا قرعه كار به نام چه در آيد و نقشمان در لنز دوربين گيتي چگونه در افتد! رخساري بي حجاب يا چهره اي در نقاب؟
و اما از تمام يكي بود و يكي نبودها كه بگذريم يادمان نرود كه نقش اول ها هميشه در كلوزآپ حيات برابر ديافراگم حساس قاب زندگي قرار دارند، همانجا كه نور الهي است و عدسي درون و آينه زاويه دار تمام نماي وجود تا تصويري بسازد به نام كارنامه عمل. پس مراقب ديالوگ هاي هستي خويش باشيم كه كوچكترين لغزش نقش اول ،بزرگترين خطاي آن محسوب مي شود!

بابک برزویه فارغ التحصیل عکاسی و شاخه‌های مستند اجتماعی، خبری، صنعتی تبلیغاتی و سینمایی را به صورت جدی دنبال می کند.
بابک برزویه از عکاسان بسیار فعال معاصر است که ضمن فعالیت در شاخه‌های مختلف عکاسی با برپایی نمایشگاه‌های متعدد، عضویت در مجامع صنفی و انجمن‌های عکاسی، از طریق وبلاگ و فتوبلاگ شخصی و همکاری با آژانس‌های خبری حضور فعالی در اینترنت دارد.
گفتار متن مرتضی هاشمخانلو ، مشاوره در اجرا حیدر رضایی ، ناظر چاپ پیام برازجانی ، اجرا حمیدرضا درویش ، بهزاد استادیان ، پریدخت اصباح ، صبا اسدی ، پریسا طاولی

گشایش: جمعه 22 شهریور 92- ساعت 17
نمایشگاه تا 31 شهریورماه جاری همه روزه از ساعت 14 تا 21 دایر است
خیابان طالقانی ، خیابان موسوی شمالی ، باغ هنر ، خانه هنرمندان ایران ، نگارخانه زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *