آموزش، جلسات آموزش عکاسی

كارگاه كيارنگ علايي در اصفهان

به همت كانون عكاسان انجمن سينماي جوانان اصفهان كارگاهي با عنوان «بازشناسي يك واژه آشنا در عكاسي: خلاقيت» برگزار خواهد شد.
مدرس اين كارگاه «كيارنگ علايي» است و در اين كارگاه به سيري كه مفهوم خلاقيت در عكاسي در دهه‌هاي مختلف به خود ديده است، مي‌پردازد. وي در توصيف موضوع انتخابي براي اين كارگاه مي‌گويد: «اكنون و در دوره تجميع رسانه‌ها تلقي از عكس خلاقه  بسيار دشوار مي‌نمايد و به نظر مي‌رسد بيش و پيش از آن‌كه پسوند خلاقه، طبقه بندي خاص و قطعي از نوعي از عكاسي را شامل شود به حالتي خاص و ويژه در ديدگاه و تلقي عكاس نسبت به واقعيت مربوط مي‌شود. تكرار پسوند خلاقه در توصيف بعضي از عكس‌ها و توجه فراوان جشنواره‌هاي عكس ايراني به اين موضوع در اين سال‌ها، حساسيت آن را دوچندان كرده است.»
در اين كارگاه كه عصر روز سه‌شنبه 17 آبان 1390 در سالن آمفي تاتر مجتمع فرهنگي، هنري صائب اصفهان، واقع در خیابان صائب ، جنب آرامگاه صائب تبریزی  برگزار خواهد شد، به سرچشمه‌هاي خلاقيت در تاريخ عكاسي و تغيير لباس آن در دهه‌هاي اخير پرداخته خواهد شد و آثاري از: شادي قديريان، گوهر دشتي، محمد غزالي، ناتالي نازنين عباسي، فرانك گريسدل، جيمز دولن، آرنو رافائل مينكينن و ديگران مورد نمايش و تحليل قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *