گزارش

نخستين اكسپو عكس تئاتر ايران گشايش يافت

نخستين نمايشگاه اكسپو عكس تئاتر ايران با پاسداشت مجيد بهرامي در خانه هنرمندان ايران گشايش يافت.
خانه هنرمندان ايران امشب ميزبان هنرمنداني از جامعه تئاتر، سينما و عكاسي بود كه آمده بودند تا در مراسم پاسداشت مجيد بهرامي و گشايش نخستين اكسپو عكس تئاتر ايران شركت كنند.
در راهروهاي خانه هنرمندان ايران 30 قطعه عكس به نمايش و فروش گذاشته شده است و در تالار انتظامي نيز 15 قطعه عكس از مهمانان شركت‌كننده در اين اكسپو روي ديوار رفته است.
3 قطعه از اين تابلوعكس‌ها به شكل نفيس و با امضاي هنرمندان مختلف سينما، تئاتر و عكاسي به فروش گذاشته شده است.
فروش اين آثار به صورت همت‌ عالي است و تمامي عوايد حاصل از فروش اين عكس‌ها صرف درمان مجيد بهرامي خواهد شد.
اين اكسپو از سوي انجمن عكاسان خانه تئاتر و با همكاري خانه تئاتر و خانه هنرمندان ايران به دبيري ابراهيم حسيني برپا شده است.
در مراسم پاسداشت مجيد بهرامي كه در تالار بتهون خانه هنرمندان ايران برگزار شد تصاويري از نمايش‌هايي كه مجيد بهرامي در آن به ايفاي نقش پرداخته است به نمايش درآمد و هنرمنداني چون؛ رخشان بني‌اعتماد، داوود رشيدي، سيف‌الله صمديان، معتمدآريا و رضا ثروتي درباره فعاليت‌هاي هنري بهرامي سخن گفتند و از مسئولان هنري و دوستداران مجيد بهرامي خواستند تا به منظور درمان و بازگشت او به صحنه تئاتر از وي حمايت كنند.
حميد شاه‌آبادي معاون هنري وزارت ارشاد، مجيد سرسنگي مديرعامل خانه هنرمندان ايران و سيد محمدهادي ايازي معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران مسئولاني بودند كه در اين مراسم حضور داشتند و حمايت از مجيد بهرامي را وعده دادند.
در پايان اين مراسم نيز مجيد بهرامي از طريق تصاوير زنده اينترنتي با حاضران در مراسم سخن گفت و از آنها قدرداني كرد.

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *