- آخرین اخبار، مجموعه عکس

قهرمان های لیگ عدالت


ترجمه : طلا طاهرنیا؛ دوربین.نت: عکاسی که بچه های بیمار و معلول را به قهرمان های لیگ عدالت تبدیل می‌کند.
جاش راسی عکاسی است که سال گذشته ۱۵۰۰ دلار صرف تبدیل کردن دختر بچه ۳ ساله به زن شگفت انگیز و عکاسی از او کرد. امسال او پروژه دیگری را شروع کرد: او با بچه هایی که مبتلا به بیماری های نادر یا معلولیت هستند شخصیت های قهرمان لیگ عدالت را خلق کرده و از آنها عکاسی کرده است.
راسی می گوید: ایده کلی از اینجا شروع شد که ضعف های این بچه ها مانند سرطان و سایر بیماری ها را از آنها بگیریم و قدرت را به آنها بازگردانیم. من با ۶ بچه زیر ۸ سال کار کردم و برای هر یک از آنان عکسی که مانند پوستر فیلم کار شده است را تهیه کردم.
لباس های کپی شده این قهرمانان متناسب با سایز این بچه ها و با هزینه ای بیش از ۱۰٫۰۰۰ دلار ساخته شد ولی این لباس ها به آنها اهدا شدند. بعد از اینکه طرح عکس ها ریخته شد، عکس ها ثبت شد و ویرایش شد راسی عکس ها را در اندازه های بزرگ چاپ کرد و به بچه ها داد، آنها با دیدن نتیجه نهایی سورپرایز شدند. راسی می‌گوید: دیدن هیجان روی صورت آنها بسیار جالب بود.
این کودکان به بیماری هایی از قبیل آمفالوسل، سرطان، سندروم هیپوپلازی قسمت چپ قلب و بیماری های نادر دیگر مبتلا هستند و شخصیت هایی مانند سایبرگ، زن شگفت انگیز، سوپرمن، آکوامن، فلش و بتمن را خلق کردند.
راسی می گوید: این بچه ها که توسط من و تیم من انتخاب شدند به قدری سختی کشیده بودند که گویی جهنم را تجربه کرده باشند و واقعا قدرت قهرمان ها را دارند و قدرت آنها از ضعیف بودنشان سرچشمه می گیرد. آنها با هم لیگ عدالت را تشکیل دادند.

 

 

   Send article as PDF   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.