- آخرین اخبار، نمايشگاه

آثار ۵ نامزد بهترین عکس جشنواره فیلم فجر در گالری توگراف

آثار ۵ نامزد بهترین عکس جشنواره فیلم فجر در گالری توگراف موزه سینما روی دیوار رفت
نمایشگاهی از آثار ۵ عکاس نامزد شده در بخش عکس مسابقه سینمای ایران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، با عنوان «قابی دیگر» در نمایشگاه نوروزی گالری سینماتوگراف موزه سینمای ایران به نمایش گذاشته شد.
به گزارش روابط عمومی موزه سینمای ایران، منتخبی از مجموع عکس های ۵ عکاس نامزد شده در بخش عکس مسابقه سینمای ایران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در گالری سینماتوگراف موزه سینمای ایران به نمایش گذاشته شده است.
در این نمایشگاه آثاری از سحاب زری باف برای عکاسی فیلم «ماجرای نیمروز» ساخته محمد حسین مهدویان، مریم تخت کشیان برای عکاسی فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان ، احمدرضا شجاعی برای عکاسی فیلم «خفگی» به ساخته فریدون جیرانی ، امید صالحی برای عکاسی فیلم «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و امیرحسین شجاعی برای عکاسی فیلم «رگ خواب» ساخته حمید نعمت الله در معرض دید عموم قرار گرفته است.
نکته قابل توجه دربرپایی نمایشگاه عکس «قابی دیگر» انتخاب عکس ها، توسط عکاسان بوده است و هریک از عکاسان به انتخاب خود عکس هایی از صحنه و پشت صحنه آثار را به نمایش گذاشته اند.
این نمایشگاه با هدف آشنایی مخاطبان سینما با برخی از آثار سینمای ایران که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفته، برگزار شده است و مجموع عکس های این فیلم ها، نامزد دریافت سیمرغ این دوره ازجشنواره بوده اند.
علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند هر روز از ساعت ۱۴ تا ۲۲ در گالری سینماتوگراف موزه سینمای ایران حضور پیدا کنند.

PDF24    Send article as PDF   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *