- آخرین اخبار، فراخوان مسابقات

فراخوان گرنت عکاسی مستند علی هویسی‎

ali-hoveisi

انجمن سینمای جوانان اهواز  با حمایت خانواده هویسی بعد از یک سال از درگذشت عکاس جوان خوزستانی، علی هویسی، اولین دوره گرنت (کمک هزینه) عکاسی مستند با نام این عکاس را برگزار می کند و در سالگرد تولدش (۶ شهریور)، فراخوان آن را اعلام می نماید.

به علت درگذشت این عکاس جوان در سن ۲۲ سالگی و به یاد او ، طبق سیاست‌های تدوین شده‌ی این گرنت، یک عکاس زیر ۲۲ سال، برای تکمیل پروژه‌ی عکاسی مستند خود تا سقف یک میلیون تومان از سوی خانواده هویسی مورد حمایت مالی قرار خواهد گرفت.

اولین دوره گرنت عکاسی مستند علی هویسی با موضوع آزاد و ویژه عکاسان خوزستان برگزار می شود.

گرنت در دنیای هنر، کمک هزینه ی بلاعوضی است که برای انجام یا تکمیل یک پروژه هنری به هنرمند تعلق می گیرد.

تمام عکاسان زیر ۲۲ سال خوزستانی (متولدین سال ۱۳۷۲ و یا بعد از آن) می توانند برای شرکت در این گرنت اقدام نمایند.

هر شرکت کننده باید فرم ثبت نام و پوشه عکس ها را بر رویCD  و حداکثر تا تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ به دبیرخانه (دفتر انجمن سینمای جوانان اهواز) ارسال نماید و یا به صورت حضوری تحویل دهد.

در نیمه دوم مهر ۱۳۹۵، از میان عکاسانی که پروپوزال و عکس هایشان را به دبیرخانه ارسال کرده اند ۱۰ نفر برای مرحله دوم برگزیده می شوند.

بعد از اعلام اسامی نفرات برگزیده، برای ۱۰ عکاس منتخب مرحله دوم، دو ورکشاپ آموزشی تخصصی عکاسی مستند برگزار خواهد شد و در نیمه اول آذر ۱۳۹۵، دبیرخانه گرنت، بعد از بررسی ۱۰ پروژه ی در حال اجرا، نام برنده اصلی گرنت و همچنین دو عکاس شایسته تقدیر را اعلام می نماید.

در اسفند ۱۳۹۵ نیز نمایشگاهی برای ارائه ۳ مجموعه عکس منتخب و تکمیل شده برپا خواهد شد.

مراجع اصلی اطلاع رسانی های این گرنت، کانال رسمی تلگرام گرنت علی هویسی (@AliGrant) و دفتر انجمن سینمای جوانان اهواز هستند. تمامی اطلاع رسانی ها، اطلاعیه ها و اعلام نتایج در کانال گرنت منتشر خواهند شد.

همچنین ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ نشستی برای توجیه و راهنمایی متقاضیان شرکت در این گرنت در دفتر انجمن سینمای جوانان اهواز برگزار خواهد شد که اکیدا توصیه می شود علاقمندان به شرکت در این گرنت حتما در این جلسه حضور بهم رسانند تا علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت یا کسب موفقیت در این گرنت، پاسخ سوالات و شبهات خود را نیز دریافت نمایند. (حضور در این جلسه فقط برای متقاضیان شرکت در گرنت امکان پذیر خواهد بود.)

مبلغ گرنت برای عکاس برگزیده: یک میلیون تومان
برگزار کننده گرنت: انجمن سینمای جوانان اهواز  با حمایت خانواده علی هویسی
دبیر گرنت: رضا سیادت
هیات داوران:  مسعود رضایی، امیرحسین کردونی، مهران همراهی
دبیر اجرایی: سید مدیار شجاعی فر

آدرس دبیرخانه:  اهواز، جاده ساحلی، پایین تر از فروشگاه رفاه، جنب موزه هنرهای معاصر، انجمن سینمای جوانان اهواز
ساعات کار انجمن: صبح از ساعت ۹ تا ۱۲٫۳۰، بعد از ظهر ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۱:۳۰
تلفن انجمن: ۰۶۱۳۲۲۱۳۰۹۱
کانال تلگرام گرنت:  @AliGrant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *