- آخرین اخبار، يادداشت

باتری تقلبی را به عنوان باتری اصلی نخرید !!

photo_2016-06-19_15-13-41

امروز برای خرید دوربین اس ال آر و برای اینکه جنس اصلی با قیمت بالاتری نسبت به جاهای دیگه خریداری کنیم به یکی از فروشگاه های معتبر رفتیم و دوربین رو خریدیم.
وقتی خریدیم و آمدیم متوجه تفاوت باتری دوربین با باتری دوربین های دیگه شدیم و فهمیدیم باتری ای که شرکت محترم داده قلابیه.
وقتی با فروشگاه تماس گرفتیم گفت اصله رفتیم و ما رو خدمات پس از فروش راهنمایی کردن اول آقایی تست کرد و گفت اصل نیست و بعدش گفت الان ندارن و فردا می فرستن.
برگشتیم که زنگ زد و گفت نه باتری اصله و مشکلی نداره و هر چی توضیح دادیم باتری قلابیه قبول نکرد و گفت یه جای دیگه باتری زده شده و اینا که گفتیم دوربین رو هم نمی خواهیم.
و چون مشتری بودیم و می شناخت و گفتیم از دوربین.نت هستیم دوربین پس گرفته شد. و یه جای دیگه دوربین رو با باتری اصلی خریدیم و فروشنده همچنان اصرار داشت باتری ای که داده اصله …
.
بهرحال گفتم که حواستون باشه سرتون کلاه نره و باتری اصل با قیمت ۲۸۰ هزارتومان را با باتری ۵۰ هزارتومنی عوض نکنن و شما خوشحال باشید دوربین رو ارزون تر خریدین …
.
این دو تا باتری، بالایی قلابیه و پایینی اصله … وکیوم باتری اصلی هم چسب ابی رنگ داره که موقع کندن نایلکس باتری رو پاره می کنه که کسی نتونه باتری رو دوباره جاساز کنه … روی باتری اصلی هم شماره باتری روی بخش فلزی حک شده ….
احسان رأفتی

یک دیدگاه در ”باتری تقلبی را به عنوان باتری اصلی نخرید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *